O kancelarii


Jan Pajewski

Kancelaria Adwokacka Jan Pajewski założona została na początku lat 90-tych XX wieku przez adwokata Jana Pajewskiego. Od samego początku istnienia kancelaria słynęła z prowadzenia licznych spraw zwłaszcza z zakresu prawa karnego i cywilnego. Bliski kontakt z klientem, umiejętności interpersonalne założyciela kancelarii jak i pokoleń współpracowników, stworzyły ponadprzeciętny wizerunek na rynku prawniczym. Z upływem kolejnych lat kancelaria wyspecjalizowała się w różnorodnych dziedzinach prawa związanych z obrotem w profesjonalnym świecie biznesu. Kancelaria gwarantuje wnikliwą analizę każdej sprawy, obrania właściwego kierunku działania oraz pełną dyskrecję.

Jan Pajewski – adwokat od 1987 roku, wcześniej sędzia Sądu Rejonowego w Gdańsku i Gdyni. Wybitny specjalista z niebagatelnym doświadczeniem w sprawach karnych, procedurze karnej, prawie cywilnym i procedurze cywilnej. Odnosił i odnosi liczne sukcesy przed Sądami na terenie całego kraju. Z zamiłowania historyk, genealog, ogrodnik. Przez lata pomagał wielu ludziom w kłopotach w sferze prawnej, jak i osobistej.

Naszą dewizą jest przede wszystkim dbać o dobro i interesy klienta po przez odpowiednie relacje z nim i indywidualną, nowoczesną obsługę prawną.