Prawo Cywilne


Podpisujesz dużo umów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej? Być może potrzebujesz pomocy w stworzeniu odpowieniego wzorca umowy? Podpisałeś, Podpisałaś umowę i nie wiesz jakie mogą być tego konsekwencje, obawiasz się, że może nie dojść ona do skutku? Wypełniłeś, wypełniłaś swoje zobowiązanie wobec drugiej strony, a ona mimo licznych zapewnień zwleka z zapłatą lub ze spełnieniem odpowiedniego świadczenia?

Problemy natury cywilnoprawnej napotykamy na każdym kroku życia codziennego, nie musimy być profesjonalnymi podmiotami obrotu gospodarczego by na swojej drodze napotkać poważne kłopoty.

Ktoś z najbliższych umarł i pozostawił testament, a może nie pozostawił go? Jesteś właścicielem mieszkania i chcesz je wynająć? Pożyczyłeś, pożyczyłaś pieniądze i nie wiesz jak spłacisz dług, co Ci grozi? Masz problemy z płynnością finansową i prowadzone jest przeciwko Tobie postępowanie egzekucyjne, jakie masz prawa, a jakie obowiązki? Jesteś osobą publiczną i ktoś  bezpodstawnie Cię oskarżył, pomówił? Jak ochronić swoje dobra osobiste? Kupiłeś, kupiłaś samochód, telewizor, lodówkę, telefon itp. i okazało się, że jest uszkodzony, niezgodny z umową?

Każdy z nas albo już natknął się na niektóre z powyższych zagadnień lub niedługo go to czeka. Nie pozwól by przyszłość Cię zaskoczyła i działaj.